Údržba a renovace podlah po celé ČR

Poradíme Vám s údržbou podlahy a poskytneme potřebné přípravky. Pokud dáte přednost odborné péči, vyškolení pracovníci se o Vaši podlahu postarají. Poničené podlaze dopřejeme renovaci, nebo doporučíme pokládku nové krytiny, zajistíme broušení parket i stěrkování podlahy pro vyrovnání podkladu.

Jak udržovat podlahu

Některým podlahám byste měli dát ochranný film napastováním a občas se o ně starat. Odvděčí se Vám věrnou službou a příjemným vzhledem po celý život. Po realizaci podlahy na klíč zákazníkům vysvětlujeme, jak o novou podlahu pečovat.

V prodejně TRITON HB si můžete dokoupit další přípravky osvědčených výrobců Dr. Schutz a MAPEI. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodných prostředků pro údržbu konkrétního druhu podlahy a vysvětlíme co, jak a kdy ošetřit. Pokud jste využili naši montáž podlahy, nakupujete od nás přípravky se slevou.

V článku Jak na údržbu podlahy jsme pro Vás shrnuli hlavní rady. Pokud raději svěříte podlahu do odborných rukou, zašlete nám poptávku. Podlahy pokládáme a opravujeme po celé ČR.

Kdy je třeba renovace podlahy

Nejdříve musíme zjistit aktuální stav podlahy a podkladové vrstvy. Pokud je podlaha poničená, napadená škůdcem, nebo dřevo sesychá, zřejmě se vyplatí podlahu přebrousit nebo jinak opravit. V některých případech Vám doporučíme pokládku nové podlahy, protože to cenově vyjde levněji než renovace.

Stěrkování podlahy pro vyrovnání podkladu

K vyrovnání podkladové vrstvy provádíme tzv. stěrkování a u většiny pokládek podlahy se bez něj neobejdeme. Někteří zákazníci si nás zvou k vyrovnání podkladu, protože jejich podlahář stěrkování neprovádí. Na podkladu totiž závisí kvalita pokládky jakékoli krytiny a bez vyrovnání podkladu by se mohla podlaha v krátké době znehodnotit.

Broušení a renovace parket

Nevypadají Vaše parkety jako nové? Posoudíme stav a postaráme se o jejich oživení. Provedeme broušení parket, špatné parkety vyměníme a povrchové nedokonalosti opravíme. Renovace parket se neobejde bez nalakování nebo naolejování, které Vaší podlaze dodá vzhled novosti. Parkety starších tanečních sálů se místo toho voskují, ale to jsou dnes spíše výjimky.

Potřebujete odbornou pomoc s podlahou?

Podlahy opravujeme po celé ČR. Zavolejte na tel. 569 431 560 nebo mobil 724 329 184, případně rovnou navštivte prodejnu TRITON HB v Havlíčkově Brodě na Vysočině. Posoudíme stav Vaší podlahy a navrhneme řešení včetně cenové kalkulace.