Pokládka a montáž podlahy na míru

Odborná montáž a pokládka více než 23 druhů podlah po celé ČR od TRITON HB je vhodná pro rodinné domy, byty, venkovní terasy, průmyslové objekty i sportovní haly. Poradíme podlahovou krytinu i podkladovou vrstvu, vše zaměříme a vypracujeme cenovou kalkulaci.

Poradíme a navrhneme vhodné řešení

Ověříme aktuální stav podlahy i podkladové vrstvy a vyslechneme si Vaše představy. Divili byste se, kolik hospodyněk si stěžuje na bolavé nohy jen proto, že chtěly do kuchyně dlažbu a nikdo jim neporadil k nohám šetrnější podlahu. Poradíme s výběrem dle Vašich přání, finančních možností a účelu podlahy.

Pokládka podlah po celé ČR i v zahraničí

Jako zakládající členové Cechu podlahářů ručíme za kvalitu odvedené práce a vyškolené pracovníky. Pokládání podlahy provádíme od roku 1990 po celé České republice, ale i v zahraničí. Někdy místo položení nové podlahy doporučíme renovaci, ale často se vyplatí montáž nové krytiny.

Jaké podlahy pokládáme

Vyškolení pracovníci ovládají vhodné technologie a způsoby montáže pro všechny druhy podlah a použití v jakémkoli objektu nebo venku. Prohlédněte si některé reference z více než 4600 realizovaných podlah. Nejčastěji řešíme pokládání:

  • plovoucí laminátové podlahy
  • masivní dřevěné podlahy
  • koberců
  • parket
  • pvc

Kolik stojí odborná pokládka podlahy

Můžete využít realizaci podlahy na klíč od A do Z, nebo si nás pozvat na samotnou montáž vlastní podlahové krytiny. Cena závisí na druhu krytiny a obvykle se pohybuje od 45,- do 500,- za m2 bez DPH. Zašlete nám poptávku a my Vám předložíme cenovou nabídku s kalkulací požadované práce nebo podlahy na klíč.

Přípravky pro údržbu podlahy dodáváme a vysvětlíme Vám, jak se o podlahu starat, aby Vám vydržela po celý život.

Vyplatí se podlahářská firma?

Viděli jsme případy, kdy si zákazník zničil drahou krytinu špatným položením. Pokud nemáte zkušenosti s lepením nebo pasováním dílců, chováním materiálu, nepravidelným půdorysem a kontrolou podkladu, investice do podlahářů Vám ušetří desítky tisíc za zničenou podlahu. Někteří výrobci navíc poskytují dlouholetou záruku na krytinu pouze v případě odborné montáže.

Začněte od nové podlahy

Posoudíme stav podlahy i podkladu, vše zaměříme a předložíme Vám nabídku s cenovou kalkulací nejvhodnějšího způsobu montáže. Napište nám pomocí formuláře, případně zavolejte na tel. 569 431 560 nebo mobil 724 329 184, případně využijte některý z dalších kontaktů.