Triton HB – začněte od podlahy

Po celé České Republice i v zahraničí radíme zákazníkům vybrat správnou podlahu pro rodinný dům, byt, průmyslové objekty nebo sportovní haly. Dodáváme podlahy na klíč, pokládáme podlahové krytiny a staráme se o údržbu i renovaci podlah.

Jaké podlahy děláme

Nabízíme všechny druhy podlahových krytin kromě kamene. Nejčastěji doporučujeme dřevo, laminát, pvc krytiny nebo přírodní linoleum. Často nám přichází zákazník s požadavkem na nevhodnou podlahu pro své potřeby. Když ho necháme projít se po různých podlahách a položíme několik důležitých otázek, odchází spokojený s vhodnou krytinou.

Ukázky naší práce

Za dobu působení v oboru podlahářství jsme realizovali přes 4600 podlah a desetitisíce m2 podlahových krytin pro rodinné domy, byty, sportoviště, kanceláře i průmyslové objekty a výrobní haly. Některé ukázky najdete v referencích.

Kdo jsme

TRITON HB je zakládajícím členem Cechu podlahářů. Podlahy montujeme od roku 1990, ale tradice 20 let neznamená zastaralé přístupy – pravidelně školíme pracovníky v nejnovějších technologiích a testujeme nové podlahové krytiny, abychom Vám mohli poradit a dodat nejvhodnější podlahu podle Vašich potřeb, preferencí a představ.

Přijďte si vyzkoušet různé podlahy

Navštivte nás v kamenné prodejně v Havlíčkově Brodě na Vysočině. Umožníme Vám zakusit chůzi po nejrůznějších podlahových krytinách a zjistíte, která Vám nejlépe sedne. Pobavíme se o účelu podlahy, jestli máte doma zvíře, jak si potrpíte na krásu nebo odolnost interiéru, a podle toho Vám poradíme s výběrem podlahy.

Potřebujete odborníky na podlahu?

Neváhejte se nám ozvat s poptávkou na některém z uvedených kontaktů.