Dveře Portadoors

Interiérové dveře a zárubně Porta Doors najdete na trhu již více než 12 let. Vybírat můžete z velké řady barev, vzorů, materiálů a úprav. Porta Doors je zárukou kvalitního zpracování a bezproblémového užívání.

K výrobě jsou využívány výhradně suroviny a materiály ohleduplné k ekologii.

  • Moderní styly a vzory interiérových a venkovních dveří.
  • Porta Doors jsou dveře nejkvalitnějšího zpracování.
  • Dlouhodobé bezproblémové užívání.
  • Spousty modelů dle technický požadavků a ceny.
  • Laková, laminátová úprava v provedení fólie Portadecor a Portadur.

Dveře do interiéru

Široká nabídka interiérových dveří Vám zaručí, že si určitě vyberete. Deskové a rámové, jednokřídlé nebo dvoukřídlé a to ve spustě barevných provedeních a různých technických úprav - voštinová vložka, dřevotřísková deska nebo dutinková dřevotříska.

Interiérové dveře Porta Doors nabízejí spousty různých provedení - ploché, frézované, lisované, masivní, prosklené, s hliníkovými vložkami nebo reliéfy. Porta Doors má ve své nabídce také posuvné dveře a to včetně posuvného systému.

Vstupní dveře venkovní a vnitřní

Vstupní dveře Porta Doors najdete v široké škále typů a provedení. Mají zesílenou deskovou konstrukci, zvýšenou zvukovou izolaci, požární odolnost a větší odolnost proti poškození.

V nabídce jsou dva základní typy křídel - ploché provedení s laminátem CPL, s dřevěnou imitací povrchu nebo s přírodní dýhou a dále frézované provedení s PVC dýhou s dřevěnou imitací povrchu.

Venkovní dveře Porta Doors jsou vyrobené z plechových výlisků a dřevěné dveře s rámovou konstrukci, všechny s termoizolační výplní.

Zárubně

Zárubně patří neodmyslitelně ke dveřím. Ke každému modelu dveří Porta Doors tak najdete odpovídající zárubeň, která Vám společně s křídlem vytvoří technický i estetický celek.

Máte vysoké technické požadavky?

Porta Doors nejsou jenom standardní dveře a zárubně. V nabídce najdete také dveře a zárubně, které splní nejvyšší technické parametry podle českých a evropských norem (ČSN EN):

  • s akustickou izolací (27, 32, 42 dB)
  • protipožární (30 a 60 minut)
  • kouřotěsné (S-60)
  • 2. a 3. bezpečnostní třída

Potřebujete se s námi poradit?

Neváhejte se nám ozvat s poptávkou na některém z uvedených kontaktů nebo použijte následující formulář a my se Vám v brzké době sami ozveme.